Teslimat Bilgileri

bimobili.com, satın almış olduğunuz ürünlerin nakliyesini ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. Nakliye ya da kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı yerler dışındaki her yere teslimat yapabiliyoruz. Siparişinizi onaylamanızın ardından, stok ve üretim durumlarına göre 1-3 hafta içinde teslimatlarımızı yapabiliyoruz.  Özel siparişleriniz, kumaş ya da renk değişikliği olan siparişleriniz ayrıca üretimde ya da nakliyede oluşabilecek aksaklıklar bu sürenin uzamasına neden olabilmektedir.

Teslimatlarımızı yakın bölgeler ve uzak bölgeler olarak 2'ye ayırmaktayız.

Yakın bölgeler olarak belirlediğimiz yerlere kendi nakliye ve kurulum ekibimizle teslimatlarımızı yapıyor ve ürün kurulum hizmetini de giriş kat ve üzeri kata kadar ücretsiz olarak verebiliyoruz.

Uzak bölgeler olarak belirlediğimiz yerlere ise anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları tarafından nakledilip bina önü teslimat şeklindedir ve yine ücretsizdir. Ürünlerin taşınması ve kurulması bulunduğunuz yerdeki yerel  imkanlardan faydalanmanız şeklinde olabilmektedir.  Kimi zaman bölgenin koşulları, nakliye araçlarının evinizin bulunduğu cadde ya da sokaklara giremeyişi gibi bizim dışımızda oluşan nedenlerden dolayı teslimatlarımız adresinize en yakın yere yapılabilmektedir.

 Ayrıntılı bilgi almak için lütfen müşteri temsilcimizle görüşünüz.


Sorularınız için 0 532 675 90 16 nolu telefondan Müşteri Temsilcimizi arayabilir, info@bimobili.com adresine e-mail gönderebilir ya da 
İletişim sayfasındaki formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.
telefonsiparis05326759016
whatsappsiparis05326759016